Hakkında
İstanbul doğumlu olmakla birlikte baba mesleği dolayısı ile öyle çok şehirde yaşadım ki nereli olduğumu unuttum. Balkan göçmeni, baba tarafından Balıkesir'li, eş tarafından Çanakkale kütüğüne yazılan bir kişiyim. Höşmerim tatlısı aslında Balıkesir'in mi Çanakkale'nin mi? Ne önemi var? 

Bu yerleşememe hali, oradan oraya taşınma yüzünden önce kendimi üniversiteyi okuduğum İzmir'den İstanbul'a attım. Bir süre İstanbul'da yayın evleri ile bazı kitap ve tasarım çalışmalarım oldu. Tek başıma ayakta durma inadım, aşk kapıyı çalana kadar sürdü. Evlenip denizi olmayan gri Ankara'ya taşınmam bu döneme rastlar. 10 yıllık Ankara maceramız, bir adet sevgili yavru, bir doktora diploması, resimlenmiş yaklaşık 15 çocuk kitabı ile kendi devrini doldurdu. Yeni limanlara hareket etmek lazımdı, neyse ki eşim bey de benim kadar maceracı da "niye gidiyoruz yahu" demeden Ankara defterini kapatıp Kuzey Kıbrıs'a yerleştik.  

Bütün bu taşınmalarda bana rahat batmıştır.  

Bu gezenge ruh hali 2014 Eylül'ünde "Yerçekimsiz" isimli ikinci kişisel sergim ile ortalara dökülmüşür. Hayat neler gösterir bilinmez ama, şimdilik yerimden memnunum. 

  • Ciddi bir özgeçmiş okumak isteyenler şuraya tıklayabilirler... CV
  • Akademik bir insanım, yazılara çizilere bakmak isteyenler böyle buyursunlar... Academia 
  • Portfolyo görmek isteyenleri webe alalım...